Pages

Categories

SearchVichy Neogenic na prześwity

Vichy Neogenic na prześwity

by
Kwiecień 19, 2016
Kosmetyki
No Comment

Łysienie. Problem mogłoby się wydawać – nie do rozwiązania. Zmora fryzjerów i ich klientów. Wypadanie włosów to problem nie tylko starszych mężczyzn, ale i wielu kobiet. Vichy Neogenic – to odpowiedź na ten problem. Ale jak skuteczna?

Cóż, jak wspomnieliśmy we wstępie do tego artykułu, problem wypadania włosów nie tyczy się li tylko wyłącznie mężczyzn w starszym wieku, ale również młodszych przedstawicieli płci męskiej oraz kobiet. Młodych, należałoby dodać. Jedną z głównych przyczyn występowania łysienia u kobiet jest przebyta ciąża. Związane z nią, potężne zaburzenie gospodarki hormonalnej u wielu Pań powoduje spore spustoszenie na głowie. Powstają jak to się łagodnie określa – prześwity. Jak by jednak tego nie nazywać – włosów ubywa i jest to widoczne. Trzeba działać. Przeszczep włosów? Z całą pewnością nie możemy odmówić przeszczepowi włosów skuteczności. Ma jednak wady – jest kosztowny, inwazyjny i koniec konców nie zwiększa sumarycznej ilości włosów na głowie. O ile ze względu na fryzury u panów to ostatnie nie jest jakoś szczególnie uciążliwe, to w przypadku płci pięknej czyni to z przeszczepu nie koniecznie optymalne rozwiązanie. Nie można także przeszczepiać długich włosów! Rozwiązaniem pozostaje zatem Vichy Neogenic – kuracja dzięki której odzyskamy nawet 1700 włosów. W przeciwieństwie do przeszczepu, który przenosi włosy z jednego mieszka do drugiego, dzięki zastosowaniu ampułek Vichy Neogenic, nastąpi poprawienie cyklu życia mieszka włosowego, w efekcie czego ten wyprodukuje nowy włos, co za tym idzie, sumaryczna ilość włosów na całej naszej głowie ulegnie zwiększeniu. Jest to coś, czego nie uzyskamy korzystając z zabiegu przeszczepu włosów. Kuracja Vichy Neogenic trwa trzy miesiące, po czym można ją zakończyć, albo po pewnym czasie powtórzyć. Rozpoczętej kuracji nie wolno przerywać – nawet biorąc pod uwagę sporą szansę, że po jej rozpoczęciu zaobserwujemy wzmożone wypadanie włosów. Nie należy się tym przejmować – te włosy i tak wypadłyby w najbliższym czasie. Vichy Neogenic nie powinno stosować się z innymi preparatami tego typu bez konsultacji z dermatologiem.

Produkt mogą państwo sprawdzić tutaj:

Vichy Neogenic na aptegazgor.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>