Pages

Categories

SearchVichy Liftactiv Supreme – krem liftingujący

Vichy Liftactiv Supreme – krem liftingujący

by
Maj 2, 2016
Kosmetyki
No Comment

Zmarszczki – w wielu kulturach, nie bezpodstawnie uważane za symbol powodzenia życiowego i błogosławieństwa bożego. Jest to szczególnie charakterystyczne dla tzw. kultur niedoboru. Ale nawet my, Polacy, nie jesteśmy już kulturą niedoboru (cóż, przynajmniej nie takiego) i mamy Vichy Liftactiv Supreme.

Dlaczego akurat Vichy Liftactiv Supreme, o tym za chwilę. Na razie skupmy się na temacie zmarszczek. Jeżeli mamy około 25-30 lat i jakieś spotkanie klasowe po latach już za sobą, to z całą pewnością zauważymy, że nasi rówieśnicy nie wyglądają już na równolatków. Chłopaki wyłysieli tu i ówdzie a dziewczyny być może są już mamami, co też potrafi bardzo wpłynąć na wygląd kobiety (korzystnie bądź też nie). Niemniej prawie każdy gdyby mu się przyjrzeć, ma już zmarszczki. Tak tak, jest to problem który tyczy się aż tak młodych osób! Czy nie warto zatem już coś z nim zrobić? Ano, warto. Tutaj z pomocą wkroczy właśnie krem Vichy Liftactiv Supreme, który posiada odpowiednie właściwości, aby takie młodzieńcze zmarszczki praktycznie całkowicie zlikwidować! Badania kliniczne dowiodły, że już po pierwszym dniu stosowania poprawie ulega kontur twarzy, a po miesiącu regularnego używania ma miejsce bardzo silny efekt filtingujący, w skutek czego zmarszczki ulegają silnemu wygładzeniu. Rzeczony efekt jest na tyle silny, że jest bardzo zauważalny nawet w przypadku osób starszych, posiadających liczne zmarszczki, zarówno pochodzenia mimicznego jak i bardziej charakterystyczne dla osób starszych, czyli grawitacyjne. Podsumowując – Vichy Liftactiv Supreme jest produktem dla osób w (prawie) każdym wieku. Owszem, adresowany jest głównie do osób dojrzalszych, nie zmienia to faktów że powinien znaleźć niemałe grono nabywców wśród osób mających mniej niż pięćdziesiąt lat. Wszak nie ma absolutnie nic zdrożnego w dbaniu o swój wygląd. I kierujemy to zdanie zwłaszcza do panów – czasy w których pomarszczony, pachnący wódką, brutalem i papierosami mężczyzna był ideałem dawno, dawno temu odszedł do lamusa. Nikt nie każde nam wyglądać jak malowany Szpak, ale zadbać o siebie już wypada. Krem jest dyskretny i skuteczny.

Vichy Liftactiv Supreme na stronie aptekazgor.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>