Pages

Categories

SearchLa Roche Effaclar – przeciw pryszczom

La Roche Effaclar – przeciw pryszczom

by
Luty 12, 2016
Kosmetyki
No Comment

Ostatnimi czasy modne są w Internecie wszelkiego rodzaju listy typu „Top 10 rzeczy które…”. Wśród tychże list, dość często pojawiają się takie, które tycza się fałszywych przekonań, czy też mitów funkcjonujących w społeczeństwie, jak na przykład ten, który mówi że wykorzystujemy tylko 10% naszego mózgu itp. Na tych listach powinien znaleźć się mit który mówi, że trądzik jest jedynie problemem osób dojrzewających. Jak to mówi pewny nieco zapomniany celebryta internetowy – nic bardziej mylnego.

Trądzik, czyli popularne pryszcze, to kłopot coraz to szerszych rzeszy ludzi. Dzieje się tak, gdyż jedną z głównych przyczyn jego powstawania, są nieodpowiednie nawyki żywieniowe. Dlatego też chcąc walczyć z trądzikiem, nie dość że powinniśmy używać porządnych kosmetyków, jak na przykład La Roche Effaclar, to jeszcze należałoby krytycznie przeanalizować swoją dietę. Pierwsze do odstrzału idą produkty zawierające konserwanty i sztuczne barwniki – wbrew pozorom, można żyć na diecie z mocno ograniczonymi chemicznymi dodatkami i nie zbankrutować, ba – w myśl zasady „czego nie zostawisz u sklepikarza, zostawisz u lekarza” finalnie i tak zaoszczędzimy. Żegnamy więc wszelkiej maści gazowane napoje (tu uwaga – nawet wśród popularnych marek są nieliczne przypadki takich, które nie mają w sobie szkodliwej chemii! Nie będziemy ich reklamować, choć podpowiemy, że kwas askorbinowy to po prostu witamina C. Wszystko inne może być szkodliwe). Następna w kolejności jest nawet najlepszej jakości czekolada mleczna. Na ile to możliwe i na ile pozwala nam to stan zdrowia – ograniczamy nabiał. Do niedzielnego rosołku dorzucamy więcej marchwi i podobnież, w marchewkowe surówki wzbogacamy pozostałe obiady. To podstawowy wymiar diety w przypadku trądziku – żeby nie odstraszać, nie przedstawimy bardziej radykalnych wersji. Co do do kosmetyków my ze względu na nasze doświadczenie polecamy linię La Roche Effaclar. Dlaczego akurat ją? Posiada ona wodę termalną z La Roche Posay, która dzięki swojemu składowi świetnie nawilża skórę. Jest to o tyle istotne, że preparaty do walki z trądzikiem zmniejszają wydzielanie sebum, przez co mogą powodować nadmierne wysuszenie skóry. Jest to o tyle szkodliwe, że o ironio, może powodować pogorszenie się trądziku!

W ramach oszczędzenia Państwu czasu na poszukiwania, pokazujemy gdzie można zapoznać się z La Roche Effaclar:

La Roche Effaclar na www.aptekazgor.pl/la-roche-effaclar-duo-krem-40-ml.htmlDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>