Pages

Categories

SearchEmolium P

Emolium P

by
Sierpień 8, 2016
Kosmetyki
No Comment

Trójaktywna emulsja do ciała Emolium P

Okres jesienno-zimowy to nadzwyczajnie trudny czas dla atopików. Nie za dobre czynniki zewnętrzne, takie jak suche powietrze bądź niska temperatura sprzyjają zaostrzeniu objawów atopowego zapalenia skóry. Zbyt sucha skóra jest popękana oraz swędząca, zaś uporczywe drapanie może prowadzić do infekcji bakteryjnych. W odpowiedzi na ów kłopot specjalistyczna seria produktów Emolium P dedykowana skórze nadzwyczaj suchej, swędzącej oraz atopowej została poszerzona o nieznany towar – Trójaktywną emulsję do ciała. Kompleksowa specyfikacja długotrwale odżywia oraz nawilża, łagodzi świąd i minimalizuje zagrożenie rozwoju bakterii na skórze.

emoliump

Zimniejsze pory roku nie są sojusznikiem dla osób, które cierpią na atopowe zapalenie skóry. Powrót po wypoczynku wakacyjnym wiążę się z kolejnym stresem, przez co wzmaga uciążliwe objawy. Chłód, niska wilgoć w ogrzewanych pomieszczeniach oraz klimatyzacja powodują, iż cera szybciej traci wodę, staje się sucha, zaczerwieniona, szorstka i popękana. Brakuje jej natłuszczenia, nawilżenia, i w jej składzie jest za mało lipidów międzykomórkowych. Raz za razem łuszczy się oraz daje afekt ściągnięcia, i dodatkowo swędzi. Uporczywe swędzenie wywołuje żądze drapania, które zwiększa podrażnienia, intensyfikując tym samym przykre dolegliwości.

W efekcie, jakość naskórka ulega pogorszeniu. Staje się on podatny na wnikanie alergenów zgormadzonych w rzadziej wietrzonych zimą mieszkaniach i bakterii, co pogłębia obecnie istniejące zmiany skórne oraz może prowadzić do infekcji. Zalecane jest w owym czasie używanie specjalistycznych preparatów o działaniu wielokierunkowym. Trójaktywną emulsja do ciała Emolium P jest przeznaczona dla skóry niezwykle suchej, swędzącej oraz atopowej.

Emulsja posiada wieloskładnikową formułę, która działa na kilku płaszczyznach:

  • Nawilża oraz odżywia
  • Łagodzi uczucie świądu
  • Redukuje ryzyko rozwoju bakterii
  • Odbudowuje barierę lipidową naskórka

 

Related PostDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>